Kamarádi z Medového lesa - Pojďte s námi hledat poklad!

Kód: 978-80-7670-037-6
269 Kč –15 %
785 1 kamaradi5 front 72dpi
269 Kč –15 % 229 Kč
Skladem u dodavatele (dostupné za 2-5dní)

I tentokrát je to v Medovém lese velmi napínavé. Čtyři statečná zvířátka – laňka Daňka, prasátko Chrochtík, lišák Míša a mývalka Makovička – připraví dětem z lesní školky dobrodružství v podobě hledání pokladu.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebounkou srstí. Kdykoli se některé z dětí z lesní školky dostane do potíží, hned mu přispěchají na pomoc. Tentokrát nás čeká napínavé dobrodružství při hledání pokladu.

Už několik dní bez ustání prší. Kamarádi z Medového lesa si hoví v suché skrýši, a aby zahnali nudu, nakreslí si mapu pokladu. Pak ale jejich mapa padne do rukou dětem z lesní školky. Zvířátka neváhají a pro své malé dvounohé kamarády nějaký ten poklad seženou a tím pro ně připraví napínavé dobrodružství. Nemají přitom ani tušení, že to, co je pro ně nepotřebné harampádí, může mít pro někoho jiného nedozírnou hodnotu…

 

Již páté pokračování dobrodružných příběhů, které zvídavým předškolákům radí, jak se chovat v lese a neublížit lesním zvířatům. Ze série Kamarádi z Medového lesa zatím vyšly další čtyři díly: Jak zahnat steskKrálíčci v ohroženíVšichni za jednoho, Ty to zvládneš, Lukáši!. Všechny čtyři také jako audioknihy v podání Jitky Molavcové.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: České
Autor: Andrea Schütze
Doporučený věk: 4+
Nakladatelství: Kazda
Počet strán: 96
Vazba: pevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: