O nás

Vítejte v našem kouzelném světě plném té nejkvalitnější literatury, her a hraček. 

Nejprve jsem hledala dětské knihy pro své děti, abych je seznamovala s angličtinou už od dětství a přitom jsem objevila úžasný svět překrásně ilustrovaných, mnohdy interaktivních a kreativních knih nakladatelství Usborne Publishing, které si ještě ve velké míře nenašly cestu do českých nakladatelství. Nádherné ilustrace a kvalitní zpracování jejich knih nás chytli za srdce a bylo vymalováno :)

Jako lektorka Baby signs jsem některé začala využívat jako doplnění ve svých kurzech. A zjistila jsem, že moje nadšení z nich sdílí i většina maminek, které moje kurzy navštěvují, a to nejen z pohledu učení angličtiny. To byl první krůček, který mě nakopl k prodeji knih a přivedl až sem :)

Mým malým snem ale bylo, a pořad je, malinké knihkupectví zaměřeno na cizojazyční dětskou literaturu, jelikož věřím, že základ cizího jazyku v ranním věku má nesmírný přínos pro pozdější jazykové dovednosti našich děti. Situace ohledně koronaviru mě ale donutila zaměřit se na prodej ve virtuálním prostoru, začala jsem tedy více prodávat knihy na Facebooku. Poptávka po knížkách se však zejména v druhé polovině roku 2020 zvýšila natolik, že jsem musela hledat efektivnější řešení k uspokojení požadavků všech zákazníků. A to řešení je teď před Vámi.

Za vydatné podpory mé rodiny, přátel a také velkého množství kávy jsem se pustila do budování e-shopu. Za pár týdnů jsme pomalu najeli na ostrý provoz. Využití e-shopového řešení mi umožnilo několikanásobně rozšířit nabídku knih, her, různých aktivit, pomůcek ke kreslení a psaní i oblíbené didaktické stavebnice. V nabídce naleznete přes 100ku zahraničních a tuzemských vydavatelství a výrobců. 

Neustále také hledám na našem i zahraničním trhu další nakladatelství, jejichž knihy by mohly zaujmout naše děti, pomoci jim poznávat okolní svět nebo jen přinést radost a zabavit je, když zrovna venku prší. Do budoucna plánujeme přidat další knížečky v němčině, španělštině, italštině a dalších jazycích. 

Mým cílem je, abyste tu vždy našli, co jste hledali, nebo potřebovali a s klidným svědomím nás dále doporučovali.

Vaše Annie