Recenze - Fingerprints

Nejčastější téma a jeden z nejoblíbenějších produktu.... nádherné prstíkové knížky od Usborne... různé témata, různé možnosti. 

Strašně moc maminek se mě ptá na doporučený věk a tahle knížečka strašně moc láká maminky v době, kdy se dítko začína učit barvičky. Což je pochopitelné... kdo by odolal :) U nás to tak bylo a vyzkoušeli jsem první fingerprint ve 2 letech... no a dopadlo to strasně :) Prstíkovali jsem teda na samostatný papír (bylo mi líto té krásné knížky), ale...  Barvy všude, stůl, židle, dítě.... :) nejhorší, ale že se nám zpatlali ty barvičky...  :( To dvou leté dítko ješte nechápalo proč  musí střídat prstíky a ze žluté tak mame zelenou a další kombinace, které tam původně ani nebyly. :) Ve 4 letech je to ale neporovnatelný rozdíl, dokáže tvořit, dávat si pozor na prstíky a můžete tak mít zmysluplnou zábavu na půlhodinu :) 

Pro dětátka, které nemají radi ušpiněné prstíky doporučují použit variantu s razítky, hledejte pod názvem "Rubberstamp".

No a pro ty nejmenší prcky, pokud chcete předse jen zkusit... vyzkoušejte MINI verzi s jednou barvičkou :) Dítko si užije zapatlané prstíky a Vám nebude líto pomíchaných barviček... :)

Vaše Annie :)