Janod Didaktik Moje první mandala s předlohami

Kód: J05084
Tip
Značka: Janod
659 Kč
Skladem (2 ks)
 S touto vzdělávací hrou s pastorační tématikou budou děti ve věku od 2 let rozvíjet svou představivost a smysl pro pozorování prostřednictvím hry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K dispozici jsou 2 možnosti herního režimu pro dokonalou rovnováhu mezi koncentrací a vynalézavostí. První způsob hry sestává z umisťování různých prvků na hrací plochu podle vzorové karty: malí mají za úkol pečlivě sledovat, soustředit se a naučit se identifikovat umístění každé figurky ve vztahu k ostatním figurkám. Druhý způsob hry vyzývá dospělé, aby verbálně popsali navrhovaný model; dítě pak musí identifikovat umístění dílků na mandale. Nejmenší tak mohou dětem nabídnout edukativní hru, kterou mohou hrát sami nebo ve dvou, aby se vždy přizpůsobily tempu svého pokroku. A když část učení skončí, je čas hrát! Nechte své batole, aby si vytvořilo svoji vlastní malou zahrádku a uspořádejte prvky dle vlastního uvážení.

Tato dřevěná hra se skládá z: 1 dřevěné desky, 5 včel, 5 růžových květů, 5 sedmikrásek, 5 listů, 5 berušek a 12 modelů. Ideální na pomoc při rozvíjení dětské představivosti a smyslu pro pozorování. Tato vzdělávací hra vtáhne nejmenší do zvědavého zahradního vesmíru. Je vyroben ze dřeva a kartonu s certifikátem FSC™.

Tato mandala pro raná léta je součástí vzdělávací řady Janod, která byla vyvinuta ve spolupráci s učitelem školy, aby se zajistilo co nejlepší přizpůsobení se učení a učebním osnovám na každé úrovni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dle věku
hmotnosť: 0.58 kg
Vek: od 2 rokov
TOP: Áno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: