Coblo Magnetická kuličkodráha pastel 100ks

Kód: 94537
2 750 Kč
Skladem u dodavatele (dostupné za 5-7 dní)

Barevné magnetické stavebnice podněcují dětskou tvořivost a fantazii, výsledkem jsou skvělá stavební díla a hodiny zábavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

S magnetickou stavebnicí Coblo-kuličková dráha - Pastel přinášíte do rukou Vašich zákazníků nekonečné možnosti tvorby a konstrukce. Každý kus stavebnice je vyroben s nejvyšší precizností a kvalitou, aby splňoval nejnáročnější očekávání.

Díky silným magnetům je stavebnice snadno sestavitelná a demontovatelná, což umožňuje neustálé vytváření nových tvarů a modelů. Toho lze využít nejen při individální zábavě, ale také jako nástroj pro vývoj kreativity a motorických dovedností.

Kuličková dráha je kompatibilní s ostatními sadami Coblo, Connetix, Magna Tiles, MiDeer. Propojením dalších druhů stavebnic vzniká nekonečno možností zábavy a kreativity.

Toto je rozšiřující sada pro případ, že již máte základní sadu Coblo (klasickou nebo pastelovou) nebo pokud již máte Coblo kuličkovou dráhu 100 dílů, které chcete ještě zvětšit. Skládá z 35 dílků, pomocí kterých mohou děti přeměnit svou základní sadu Coblo na kuličkovou dráhu, když zrovna chtějí.

Kuličková dráha Coblo zaručuje nekonečnou zábavu při stavění a zejména zábavné vzrušení, zda kulička dosáhne cílové čáry.

OBSAH BALENÍ: COBLO - Magnetická stavebnice - kuličková dráha - 100 dílů - Pastel

    56 magnetických dílů, 8 dlouhých ohybů, 8 krátkých zatáček, 7 dlouhých drah, 7 krátkých drah, 6 zvedacích drah, 2 dráhy do kopce, 2 pasti, 6 barevných kuliček
    Inspirační brožura, která hlavně v počátcích pomáha dětem získat inspiraci k vymýšlení a stavění
    Plátěný pytlík pro praktické skladování stavebnice nebo převoz k babičce a dědovi na prázdniny

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Kromě toho, že je kuličková dráha Coblo skvělou zábavou, je také vzdělávací hračkou. Stavěním kuličkových drah se děti učí o gravitaci a zrychlení. Kromě toho děti rozvíjejí své motorické dovednosti díky jemné velikosti dílků a úchopu, který vytvářejí otvory a zakřivení dílků. Tímto způsobem se děti rozvíjejí hravou formou.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LD Avatar autora | 30.1.2024
Coblo je u nás najobľúbenejšia značka medzi magnetickými stavebnicami, je stabilná, pekná a spoľahlivo drží. Guličkovú dráhu nemám veľmi s čím porovnávať, ale pracuje sa s ňou dobre, dráhy sa zacvakáju aj vycvakávaju z magnetických štvorcov veľmi ľahko a z týchto 100 ks sa dá postaviť poriadne veľká dráha. Za nás spokojnosť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: