COBLO Základny modro-zelené 2ks

Kód: 94501
1 150 Kč
Skladem (1 ks)

Magnetická základna je určena pro děti, které se chtějí ze stavebnicí Coblo pořádně seznámit, zkoušet tvořit různorodé veliké stavby. Je vhodná jako doplněk pro otevření dalších možností hry, děti tak mohou povolit uzdu fantazie ještě víc a rozvíjet tak svoji kreativitu a logické myšlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje velké dvoudílné základní desky Coblo o rozměru 30x30 cm v modré a zelené barvě. Základny jsou ideálním dárkem pro děti, které chtějí stavět ve velkém, mají možnost stavět větší domy, věže, vesnice, zoologické zahrady a podobně, jsou ideálním doplňkem stavebnic v pastelových barvách.

Magnetická stavebnice Coblo je hračka s otevřeným koncem, což znamená, že neexistují žádná předem daná pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou tvořivost a fantazii, pokaždé samy vymyslí něco jiného. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. Nic není příliš bláznivé! Tím překvapují nejen ostatní, ale i samy sebe. Vzniká tak hrdost a další zábava. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D a od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste s každou fází dětského vývoje. Navíc se děti budou pravidelně smát, když se jim podaří stavbu převrátit (nebojte se, díly jsou odolné).

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 28.1.2024
Výborné,velká spokojenost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: