Wudimals Slon africký

Kód: 40453
599 Kč
Skladem (6 ks)

Ručně vyřezávány slon aftrický.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Sloni jsou býložravci, což znamená, že jedí rostliny. Jedí širokou škálu různých rostlin a částí rostlin. Jejich strava do značné míry závisí na tom, kde žijí, co je k dispozici a jaké je roční období. Některé běžné potraviny zahrnují trávy, palmy, luštěniny, květiny, ovoce, kořeny, bambus a další. Někteří se živí zemědělskými plodinami, jako je cukrová třtina. Žijí v savanách, pastvinách, deštných pralesích, křovinatých lesích, listnatých lesích a dalších.

 Protože jsou všechna zvířata ručně vyřezávaná a malovaná, každé je jedinečné. To je součástí krásy a hodnoty Wudimals®. Vždy budou existovat velmi nepatrné odchylky v jemných detailech, takže nikdo jiný na světě nemá přesně stejné zvíře jako vy!

Velikost (cca): 13.8 x 4 x 9.9cm

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 9.5.2024
krásná ruční práce, jedno z nejpovedenějších zvířátek od wudimals

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wudimals® věří, že je povinností pečovat o své zákazníky, své dodavatele a jedinou planetu, na které musíme žít. Jejich výrobky jsou vyrobeny z nového udržitelného dřeva a jsou recyklovatelné.

Produkty jsou navrženy speciálně tak, aby byly neutrální vůči pohlaví a schopnostem. Všechny naše výrobky jsou testovány podle nejnovějších bezpečnostních norem země, ve které se prodávají, a jsou předloženy nezávislému průvodci Good Toy Guide pro skutečně nezávislé testování a kontrolu.

Všechny prostory, které využívají jsou zásobovány 100% zelenou energií a používají co nejméně přírodních zdrojů. Většina našich kancelářských postupů je bezpapírová. Naše logistika používá k přepravě převážně kvalitní použité krabice nebo krabice vyrobené z recyklovaného materiálu, což zajišťuje bezpečnost našich produktů, ale nespotřebovává další zdroje z planety.

Wudimals je také členem organizace 1% for the Planet, což znamená, že věnuji 1% z tržeb organizací pro záchranu naší planety. Zakoupením těchto nádherných dřevěných zvířátek tak přispíváte na obnovu planety také VY!

Věříme v transparentnost společnosti a máme k dispozici různé dokumenty ke kontrole, včetně základního kodexu ETI, politiky životního prostředí, politiky zdraví a bezpečnosti, politiky rovných příležitostí, abychom jmenovali alespoň některé.