Grimm's Mosazný svícen

Kód: 04800
52 Kč
Skladem (>10 ks)

Mosazný svícen pro svíčky a dekorace do waldorfských kruhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mosazné svícny na vánoční svíčky, které se hodí na všechny naše narozeninové prsteny a další stolní dekorace. Pro bezpečnost používejte s každou svíčkou svícen. Ujistěte se, že není průvan a že v blízkosti plamenů není žádná ozdobná postava.

Svícny se prodávají jednotlivě.

Materiál: mosaz.

Velikost: vnitřní průměr 1,4cm; vnější průměr 2 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Waldorf
Doporučený věk: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Grimms si můžete představit rodinného výrobce, který vyrábí přírodní, vysoce kvalitní a bezpečné dřevěné hračky vyrobené podle oficiálně certifikovaných norem. Při vývoji produktů jsou brány v potaz principy waldorfského vzdělávání i další vzdělávací přístupy, jako je filozofie Marie Montessori.

"Podle našeho názoru nejsou dětské hračky jen o tom, že jsou děti zaneprázdněné, to znamená, že mají co dělat. Jde nám především o to, aby dostávaly hračky přiměřené jejich věku a vývoji. V dětech by měla být podněcována představivost, což pomůže rozvíjet tvůrčí potenciál, který může být člověku k dispozici po celý život. Krásné, umělecky zpracované, kvalitní hračky, vyrobené z přírodních materiálů také podporují smysl pro krásu a porozumění pro kvalitu."

Z hlediska designu se dbá na to, aby byly herní možnosti co nejotevřenější, aby kreativita nebyla omezována a mohla se rozvíjet novými směry.

Výroba produktů je v Německu a Bosně a Hercegovině.