Vilac Balanční hra medvídek Eddy

Kód: V8505
567 Kč
Skladem (1 ks)

Balanční hra v jemných skandinávských tónech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hoďte kostkou a podle barvy, která vám padne, zkuste na Eddyho břicho naskládat sněhové vločky, polární lišky, tučňáky nebo hory a chutnou zmrzlinu. Budete nejšikovnější, nespadne vám vše z Eddyho?!

Tato hra pomůže s rozvojem jemné motoriky, zručnosti a soustředění.

Ilustrováno Michelle Carlslund.

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, jsou vyráběny bez plýtvání energiemi ekologicky, šetrně k životnímu prostředí.

 

Hlavní vlastnosti:

  • 1 základna, 12 herních dílků a kostka
  • ilustrace Michelle Carlslund
  • vyrobeno ekologicky, šetrně k prostředí

 

Michelle Carlsund

Cestujte s námi v naivním a elegantním světě dánské ilustrátorky Michelle Carlsund, světě jemných barev, který je plný roztomilých medvědů a přátelských ptáčků. V roce 2010, když Michelle ještě studovala grafický design, byly její doma vytištěné ilustrace prodány na designovém trhu a setkaly se s velkým úspěchem!  Michelle se rychle stala uznávanou nezávislou ilustrátorkou. Dnes lze její grafické díla zakoupit po celém světě v designových buticích, papírnictvích a dětských obchodech.  Michelle se inspiruje vším kolem ní.  Její výtvory jsou něžné a poetické, stylizovaný a dětinský styl, který se perfektně prolíná s hračkami firmy Vilac.  „Jsem francouzsko-hranolky milující, časově optimistická a ekologická tvůrkyně plakátů a nezávislá ilustrátorka se sídlem v dánské Kodani,“ tak by řekla ilustrátorka Michelle Carlslundová, kdyby se měla popsat jednou větou.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky, hry, vkládačky a stavebnice
Doporučený věk: 2+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: