Wudimals Zebra

Kód: 40452
439 Kč
Skladem (3 ks)

Ručně vyřezávaná zebra. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Protože jsou všechna zvířata ručně vyřezávaná a malovaná, každé je jedinečné. To je součástí krásy a hodnoty Wudimals®. Vždy budou existovat velmi nepatrné odchylky v jemných detailech, takže nikdo jiný na světě nemá přesně stejné zvíře jako vy!

Velikost (cca):10 x 3 x 9cm

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KG Avatar autora | 11.6.2023
Dle mého názoru opravdu hezky zpracované realistické, lehké a snadno uchopitelné zvířátko i pro ty nejmenší ručičky:). Vypadá dokonce i lépe než na fotkách:D. Moje obě dcery si jej oblíbili ještě spolu s tygrem a žirafou:).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wudimals® věří, že je povinností pečovat o své zákazníky, své dodavatele a jedinou planetu, na které musíme žít. Jejich výrobky jsou vyrobeny z nového udržitelného dřeva a jsou recyklovatelné.

Produkty jsou navrženy speciálně tak, aby byly neutrální vůči pohlaví a schopnostem. Všechny naše výrobky jsou testovány podle nejnovějších bezpečnostních norem země, ve které se prodávají, a jsou předloženy nezávislému průvodci Good Toy Guide pro skutečně nezávislé testování a kontrolu.

Všechny prostory, které využívají jsou zásobovány 100% zelenou energií a používají co nejméně přírodních zdrojů. Většina našich kancelářských postupů je bezpapírová. Naše logistika používá k přepravě převážně kvalitní použité krabice nebo krabice vyrobené z recyklovaného materiálu, což zajišťuje bezpečnost našich produktů, ale nespotřebovává další zdroje z planety.

Wudimals je také členem organizace 1% for the Planet, což znamená, že věnuji 1% z tržeb organizací pro záchranu naší planety. Zakoupením těchto nádherných dřevěných zvířátek tak přispíváte na obnovu planety také VY!

Věříme v transparentnost společnosti a máme k dispozici různé dokumenty ke kontrole, včetně základního kodexu ETI, politiky životního prostředí, politiky zdraví a bezpečnosti, politiky rovných příležitostí, abychom jmenovali alespoň některé.